Rendszerállítás a kollektív problémák gyógyítására

Rendszerállítás az emberiség kollektív problémáinak gyógyítására 2 óra alatt próbálunk oldani amit lehet! Részvétel az első alkalmon ingyenes, utána 500 ft lesz a rezsi hozzájárulás miatt. A linken tudtok jelentkezn https://1drv.ms/w/s!ApKmkU1FMU41qAm1pCVRvZ4JIcQN?e=4oybn5

Tenni szeretnél a jobb jövőért?

Hát sziasztok ! Te aki szeretnéd kollektív szinten gyógyítani a Földet, az emberiséget, örülök hogy ide kattintottál! Valami új dolgot szeretnék elindítani! Család-illetve rendszerállítás az emberiség problémáinak segítésére ,illetve a Föld gyógyításáért?! Lehetséges ez? Igen azt gondolomigen! Sokan és sokat hallottunk már a tudat erejérőll, a lélek- mezőben történő gyógyulásokról! …

Családállítás novemberben

Kedves Érdeklődők! Novemberben 2 családállításrt tervezek, mindkettőt a szokásos szombati napra. 13.-án és 27.-én lenne a két alkalom. 12 főre tervezem, amelyből 7 állítás lesz,vagyis 5személy segítőként tud résztvenni. Képviselőként is a saját történeteden dolgozol ,miközben segítesz is. Megtapasztalhatod az érzést, milyen más emberek , akár a Veled ellenkező személyiségű …